PGA300ARHHT
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PGA300ARHHT
Operating Supply Current : 2.5 mA
Product Category : Sensor Interface
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Supply Voltage - Max : 30 V
Package / Case : VQFN-36
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Supply Voltage - Min : 3.3 V